به چه زبونی بگم آخه؟

دیدین یه عده روی دیوار با خط خرچنگ قورباغه کج و ماوج و درشت مینویسن: لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان آشغال بریزد! ممکنه فکر کنید آلودگی نوشتاری اونا بیشتر از آشغاله آزار دهنده است که، اما اگر جای طرف باشید حالشو می فهمید مثل من! ... تا حالا شده وقتی دارین میرین عروسی ، کلی وقت گذاشتین رفتین آرایشگاه شینیون کردین و رو سرتون مثل خواهرهای سیندرلا گل و بلبل کاشتن، یا با هزار بدبختی آماده شدین برای رفتن مهمونی لباس هم پوشیدین، یا حتی دارید میرید مجلس ختم دور از جون همه و کلی لطیف و با ملایمت آرایش ترحیم کردین! یا حتی خیلی روزمره تر، آماده شدین برای سرکار با مانتو و مقنعه که همون یه دونه مقنعه اتو شده رو هم دارین! پیش میاد که مجبور بشین یه چیزی رو یه لحظه توی حمام بشورید – که تو عالم بچه داری این اتفاق خیلی می افته - یا از این هم ساده تر، نصفه شبی تازه خوابتون برده می بینید بچه جیش کرده و سرتاپاش خیس شده و میخواهید ببیریدش توی حمام و فوری یه لحظه بطور موضعی بشوریدش، بعد شیر آب حمام رو باز میکنید جهت تنظیم گرمی و سردی آب– تو عالم هپروت هم باشید در ضمن- دستتونو بگیرین زیر شیر و بجای اینکه آب از شیر بیاد یک دفه یه سطل آب یخ فوررررت بریزه از دوش روی سرتون! و در یک لحظه همه اون آرایش ها و موی سشوار کشیده و تافت و لباس و مقنعه و از همه مهمتر خواب! بپره و بره هوا!!!!! و اینقدر دچار شک آنی بشید که حتی نتونید فوری شیرو ببندید ! خدائیش دلتون نمیخواد یه ماژیک پهن بردارید و روی همون کاشی های حمام درست بالای دوش درشت بنویسید: لعنت بر کسی که قبل از بستن دوش، شیر آب را ببندد؟؟؟؟ (ضمناً این اتفاق نزدیک به هشت سال استمرار داشته باشد!!!!)

پی نوشت : این پست یک مخاطب بیشتر نداشت!

/ 33 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مادر سفید برفی

جواب مخاطب خاص از همه بامزه تر بود..خدا رو شکر تا حالا توی وقت تنگ این بلا سرم نیومده و بیشتر در مواقعی بوده که با یه جیغ بنفش تونستم حرصم رو خالی کنم...چقدر نوشته هات رو دوست دارم فرانک جان

گل

یه مشکلی هست!! وقتی از اتفاقات حرص در بیار هم می نویسی؛ بیشتر غرق لذت از خوندن نوشته می شم تا همدردی!! من به این فکر کردم که همیشه اون ور داستانی هم هست. یکی که دوش رو نمی بنده به خودش حق می ده یکی هم که انتظار داره دوش بسته شده باشه به خودش حق می ده. داستان زندگی خیلی هامون خیلی وقتها داستان دو تا آدمه که هر دو یه جورایی حق دارن. هر دو هم به دیگری راه کار می دن!!

رویا.ت

سلام عزیزم ،از خوانندگان همیشگی و خاموشم .وای که با خوندن متنتون ،یاد خودم افتادم . همیشه هم ،پدر میندازه گردن دختر ، دختر هم گردن پدر !![متفکر] راستش منم مثل یکی از خواننده هاتون ،عادت کردم خودمو با ایشون وفق بدم، چون ایشون به هیچ وجه یاد نمیگیره !

دوشنبه

پی نوشت 2: هیچ چیز در دنیای انسان ها یک مخاطب ندارد. پی نوشت 3: زنان از مردان بهتر نیستند و بالعکس. پی نوشت 4: هیچ درمان قطعی برای بیماری های بشری وجود ندارد و فقط از گونه ای به گونه ای دیگر تبدیل می شود. پی نوشت 5: حق با کسی است که قلم بدست می گیرد!!! پی نوشت 6: کتابی با عنوان بی شعوری روی وب هست نخوانیدش.

ویدا

یعنی آی خندیدم ها... [زبان] .

فخری

دوشنبه چقدر پی نوشت در کردی...به طوری که روی ارسطو و افلاطون کم شد. assholism رو برای دوست عزیز تر از جان گسیل داشتیم.NGO ای نیاز دارد در حد جهانی .یونسکو یا حتی سازمان ملل البته بسیار نافع برای اجلاس کشورهای مسلمان...[شیطان]

مریم

الهی الهی الهی .حالا بازم تو از بس اتفاق افتاده آماده ای.من که هر از چند وقت یکبار این اتفاق میفته حسابس غافلگیر می شم و به قول خودت از شدت غافلگیر شدن مثل موش آب کشیده می شم.

مامان آرتین

الهیییییییییییییی . وای شوشوی من هم همین عادت رو داره !!! جوابش هم اینه من ترک نکردم تو هم عادت نکردی اول نگاه کنی دوش بازه یا نه !!!!!!!

افشین!

اگر شخص مقابلتون (چه زن و چه مرد) برایش اهمیت نداشته باشه، يادش هم نميمونه... [متفکر] حالا اگر فكر ميكنيد كه با غرغر يا ديوارنويسي يا روبان قرمز يا آژانس شيشه اي [شوخی] يادش ميمونه، خوش خيالي ميكنيد پيشاپيش خيس شدن بعدي تان هم مبارك [نیشخند]