تابع معکوس (+ عکس)

خطوط ات انگار حرف میزنند. حرکت می کنند!

دست ها جان دارند. زنده اند. زندگی جریان دارد در دست ها.

شور هست. یه جور شور خاص. عشق هست، عشق به زندگی...

اینها را استاد میگوید.

خیره میشوم در چشمانش وقتی اینها را می گوید، با بهت!

از من ِ دیگری حرف میزند که در من وجود دارد و خیلی نمی شناسمش.

منی که آرام است و خلق میکند، سرشار از شور و عشق، ... اگر مجالی بیابد.

از حرفهایش، از حض نگاهش، چیزی شبیه زندگی جاری میشود در دستانم.

به دستهایم نگاه میکنم که به لحظه ای جان می گیرند، زنده می شوند.

خطوط اش انگار حرف میزنند، حرکت می کنند!

.

.

.

پ.ن 1: اینجور مواقع دلم میخواهد زندگی را لمس کنم با دستهای جان گرفته ام. دلم میخواهد من ِ کوچک دوست داشتنی ام را رها کنم در آغوشش. چشم هایم را ببندم و دستم را آرام بکشم روی پستی و بلندی هایش، روی نرمی و زبری اش، روی سختی و آسانی اش، ... و فقط بشناسمش، آنطور که هست، نه آنطور که میخواهم باشد.

پ. ن 2 : این مجال را مدیون حضور یک دوست، یک مادر دوست داشتنی ام. کاش بداند که این من کوچکم چقدر قدردان  همین تشویق ها ، همین هل دادن هاست.

پ.ن 3 : اصولا در زندگی من یکی باید همیشه باشد که هلم بدهد فقط، همین.

/ 25 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منصوره مامان نورا

فرانک عزیز ، خوشحالم که آن من ِ درون دوست داشتنی ات مجال حضور پیدا کرده . تویی که سرشار از عشق و مهری . ایمان دارم که دروجودت هنرمندی بزرگ به انتظار تجلی نشسته است . همان هنرمند پرشوری که از میان اعداد و ارقام و توابع ، راه به بیرون می جوید و از تو می خواهد که تنها خودت را رها کنی و به انتظار بلوغش بنشینی .

عسل بانو

گاهی مطالبی نزدیک به هم می نویسیم ها . من پی نوشت اولت رو میگم منم یه چیزی نوشتم تو همین مایه ها . راستی هیچوقت اون ای میل من بهت رسید ؟

اردیبهشت

برات خوشحالم خیلی.فقط همین.

بهار

نازنین به راستی زندگی اگر سبز نباشد و نشکفد و عطر نپاشد و قد نکشد و نبالد و دل را ویران و شوریده نکند .. زندگی نیست .. مرگی هر روزه است و بس ...

ویدا

خوشحالم که دستانت جان می گیرند حتی اگر شده به قدر تنفسی کوتاه. . دوستت دارم

پرسپولیسی

چه خوبه بودن همپچین استادی... چه خوبه ادم کشف بشه و اروم بشه... این حس احترام به زندگی رو گاهی وقتا فقط گاهی وقتا منم دارم... دست اون مادر دوست داشتنی درد نکنه که انقدر به خانومی مثل تو کمک می کنه... امیدوارم همیشه خوشحال و سلامت باشه

نسرین

همیشه خوب باشی عزیز دلم دوست ندارم تو هم از پشیمونی بنویسی

شهرزاد قصه گو

فرانک عزیزم سلام، من آمدم و برگشتم هر چند که سعادت دیدارت را نداشتم! پیامی که برایم نوشته بودی آنقدر زیبا و با صافا بود که اشکِ شوق و دلتنگی‌ را با هم به چشمانم آورد. با آرزوی بهترین‌های همیشگی‌ برایتان.