ماجراهای من و زندگی من

می دانم روزی خواهم خندید به دغدغه های امروز، روزی بعد از فردا ، آنگاه که از ماجرا به خاطره تبدیل شدند...

 

 

دی ماه این ماه پر از جشن و شادی و مناسبت (البته بیشتر برای من) از راه رسید و دوست داشتم برای هر مناسبتش یه پست بذارم ولی یکی نیست بگه "دل خوش سیری چند؟"

با شب یلدا آغاز شد و امسال شب یلدا برام خیلی فرقی با شبهای دیگه نداشت و مادام با خودم می گفتم حالا یک دقیقه بیشتر که این حرفا رو نداره... حتی برگزاری مراسمش که همیشه یکی از شیرین ترین شبها بود بسان یک کابوس گذشت و گذشت تا رسیدیم به تولد همسری و من بسیار مریض بودم و با حال خراب و سرگیجه فراوان تلو تلو خوران برایش از طرف خودم و امیرسام هدیه خریدم  و اون شب هم علیرقم میلم کاملا معمولی سپری شد... بماند!

رفتیم و رفتیم رسیدیم به شب سال نوی میلادی که همیشه در وسط هفته کلی شادی از خودمان در میکردیم چه برسد به امسال که پنج شنبه بود و می تونستیم به راحتی تا پاسی از شب بیدار باشیم ، بازهم برام با شبهای دیگه هیچ فرقی نداشت و به نظرم سال یه عده دیگه تحویل میشه ، ما چرا این همه شادی میکردیم؟!؟ نمی دونم . البته یه زمانی یه بابا نوئل داشتیم که تو این شب برامون هدیه های زیبا با بسته بندی زیباتر می خرید و کمبود حضور اون هم مزید بر علت بود ... باز هم بماند!

2 روز دیگر پسرکم یک سال و نیمه میشه و دلم میخواد یه عالمه شادی کنم ولی از اینکه با زمان واکسن 18 ماهگی توامان است و من اینقدر خسته ام که گاهی فکر میکنم حتی توان چند شب نگرانی و تب و ... هم ندارم.

و درست در نیمه ماه تولدم است که بازهم امسال هیچ احساس خاصی ندارم و به نظرم دیگه وقتی آدم 30 سالگی رو پشت سر میزاره روز تولدش خیلی هم هیجان انگیز نیست وقتی هر سال داره یک سال به روز شمار پایان سالهای جوانی اش نزدیک میشه!!!

اگه به انتهایش تولد خواهرم و دوستم و چند مناسبت دیگر هم اضافه کنیم ... "دی ماه" همیشه برایم ماهی پر از خاطره ، شادی ، مهمونی و صد البته ماه بسیار پر خرجی! بوده و همیشه از شدت سرخوشی 3تا مهمونی در یک ماه میگرفتم و الان همین ترک عادت هم خودش اسباب دردسر شده ،... بازهم بماند! خودمونیم منم زیادی خجسته بودمااااااا !!!!

ولی امسال من  در کل فقط "یک ماه دوست داشتنی دارم" همین و بس! تصمیم دارم خیلی وارد جزئیات نشوم و با همین کلیات دلخوش باشم. اینجوری بهتره به نظرم!!! خدای بزرگ و مهربونم سپاس فراوان بخاطر همه چیز. در این سال جدید زندگی ام بیشتر کنارم باش چرا که بیشتر از همیشه بهت نیاز دارم.

نوشته شده در ۱۳۸۸/۱٠/۱٢ساعت ۸:٥۸ ‎ق.ظ توسط نظرات () |


Design By : Night Skin