ماجراهای من و زندگی من

می دانم روزی خواهم خندید به دغدغه های امروز، روزی بعد از فردا ، آنگاه که از ماجرا به خاطره تبدیل شدند...

اگه تو اطرافیان ، دوست ، آشنا یا همکاراتون یه بنده خدایی هست که از صبح که چشم باز میکنه مادام داره میخوره و میخوره از صبحانه مفصل و نون و پنیرو گردو و خامه و عسل گرفته تا کیک و شیرینی تر و نسکافه و نهارم دو بشقاب برنج چرب و چیلی و باضافه تمام ته دیگهای موجود توی شرکت و خانه و بعدم تا عصر چیپس و پفک و ذرت مکزیکی با پنیر دوبل و عصرانه و شام و دوباره چای و شیرینی تر و بستنی و آجیل و آخر شبم یک مشت قرص انواع و اقسام مولتی ویتامین و تازه مادام هم دلش داره ضعف میره و سرگیجه داره و همش داره فکر میکنه که الان چی بخوره ؟!  ، و با تمام این اوصاف چاق که نمیشه هیچ ، روز به روزم لاغرتر میشه و حلقه زیر چشمش گودتر ، هی بهش نگید :خوش به حالت! خوش بحالت ! وقتی چیزی با منطق معمول جور در نمیاد حتما بدونید یه مشکلی هست.

بهتره یادمون نره که "همیشه همه چیز اونطور که به نظر میاد نیست". پس چه کاریه که عادت کردیم هی بهم دیگه خوش بحالت پرتاب می کنیم و انگار ته دلمون خنک میشه ولی نمیدونیم دل طرف مقابل (منظورم همون بنده خدائه ) بدجوری آتیش میگیره ... اصلا بیایید زین پس بجای واژه تلخ و نامانوس "خوش بحالت" بگیم : خدارو شکر ! که هم برای خودمون و هم طرف مقابل یه بار مثبتی به همراه داشته باشه حداقل.

 

پی نوشت 1: احیانا اون بنده خدائه ، همون دوست یا آشنا یا همکارتون ،یه بچه کوچولو نداره که هر روز به شیوه جدیدی اعصابشو میذاره تو هاون و با تمام قوا می کوبه و هزار و یک دل مشغولی دیگه...؟!؟!

پی نوشت 2: خیلی هم به حرفهایی که همون بنده خدائه تو عصبانیت میزنه دقت نکنید ... ، قهوه تلخ و سفر دور و سکوت طولانی و اتاق تاریک که براش مهیا نکردید حداقل بذارید غرغراشو بکنه ، شاید فقط به دوتا گوش احتیاج داشته باشه... یا نه ، فقط یه حسی که درکش کنه ، همین.

پی نوشت 3 :استفاده از هرگونه آیکون عینکیا نیشخندیاقهقهه یا گل یا هر کامنتی شامل کلمه  خوش بحالت! پیگرد قانونی دارد...

   

نوشته شده در ۱۳۸٩/۸/۱٦ساعت ٩:٤۱ ‎ق.ظ توسط نظرات () |


Design By : Night Skin